Учествовање у пројекту ОЛТАР НАУКЕ

ЦПН: Уводно предавање пројекта Олтар наука

Ученици седмог и осмог разреда са наставницама биологије А.Аксентијевић и Г.Рилак учествују у пројекту ОЛТАР НАУКЕ у НАУЧНОМ КЛУБУ РЕГИОНАЛНОГ ЦЕНТРА!

Уценици VIII разреда су представили продукте пројектног задатка у Научном клубу. Тема ВОДА представљена је кроз огледе, кратак филм који су ученици сами снимали и још низ занимљивости кроз Powerpoint презентацију. Водич, медијатор и консултант у реализацији пројектног задатка била је  наставница биологије Г.Рилак. Ученици су током активности надограђивали постојећа знања, повезивали их , анализирали и сагледавали из углова више предмета и непосредног животног окружења. Креативност, критичко мишљење и тимски рад су уродили плодом јер су сви уживали у продуктима њиховог пројектног задатка!