ђачки парламент

Народно позориштe 4. децембра 2015: парламентарци на хуманитарној вечери посвећеној деци са сметњама у развоју и деци са тешким обољењима.

Наш скроман допринос недељи парламентаризма - у организацији УП, радионица на тему људских права, са Сањом и Николом из Club for Youth Empowerment 018 / Klub za osnaživanje mladih 018

Још једно дружење са Rotaract Club of Niš - University, наша Николина Радуловић је освојила 2. награду на конкурсу нишких школа, на тему "Мој кућни љубимац"

Парламентарци на Сајму менталног здравља "Вентилирање"

Инаугурација младих амбасадора културе и спорта, у Народном позоришту у Нишу