Биографија

• Професор разредне наставе са положеним испитом за лиценцу
  • Четрнаест година радног искуства на пословима наставника
  • Учесник на многобројним акредитованим програмима, семинарима, стручним трибинама и симпозијумима
  • Сарадник у раду на пројектима, радионицама, угледним и огледним часовима
  • Организатор и реализатор хуманитарних акција, студијских путовања, посета и дружења
  • Реализатор огледних и угледних часова из различитих наставних предмета
  • Припрема и пратња ученика на такмичењима и смотрама
  • Реализатор излета, екскурзија и школа у природи
  • Организатор, реализатор и учесник на фестивалима, промоцијама, изложбама...
  • Менторство студентима и приправницима Учитељског факултета
  • Члан неколико испитних комисија у млађим разредима
  • Дугогодишњи члан и делегат школе у Учитељском друштву из Ниша
  • Члан и заменик председника Школског одбора (2014-2017)
  • Сарадња са свим врстама медија
  • Сарадња са представницима различитих институција од значаја за развој школе
  • Сарадња са представницима локалне самоуправе

Визија

ОШ ’’Свети Сава” у Нишу је модерна школа по мери детета и институција коју завршавају квалитетно образовани ученици са функционалним знањем које ће бити добра основа за даље образовање и живот.

• То је отворена школа која тежи активној улози у друштвеном окружењу и која ће ићи у сустрет друштвеним променама, у којој ће реформе и целоживотно учење бити процеси који стално теку!
  • Ова школа се развија и расте, ово је школа која учи!
  • Подстицати лични, социјални, емотивни и интелектуални развој свих ученика и наставника који ће, у атмосфери поверења, међусобног уважавања и толеранције, радити, стварати и стицати квалитетна и трајна знања, вештине и вредности, применљиве у даљем образовању, личном и професионалном развоју.
  • Ауторитетом свих запослених наметнути школу као институцију образовања и као оазу моралних и културних вредности локалне средине.

• Оснажити наставнике да себе прпознају као успешне појединце и креаторе личног успеха, успеха својих ученика и успеха школе.
  • Идеје, мере и кораци деловања:
  • Задржати међу запосленима атмосферу личног и професионалног уважавања и поверења
  • Са родитељима изградити јасно дефинисан однос поверења и активно их укључити у живот школе
  • Подстицати индивидуалност и креативност ученика, а избегавати једнакост у осредњости

• Проширити и успоставити квалитетнију сарадњу са локалном заједницом, надлежним органима и институцијама
  • Радити на побољшању материјалног статуса школе
  • Оформити тимове који ће се бавити писањем и имплементацијом пројеката, као и међународном сарадњном (стране амбасаде, школе, фестивали...)
  • Посебну пажњу посветити организацији рада у продуженом боравку и библиотеци
  • Реорганизовати школски простор
  • Реконструисати паркет у фискултурној сали
  • Санирати оштећења у школском дворишту и оплеменити простор младицама и мобилијаром за ученике млађих разреда
  • Афирмисати спорт и физичку културу